21 maja 2024

KRAKÓW

 

KRAKÓW OŚRODEK FAME SPORT

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KRAKOWA

NA OBOZY PIŁKARSKIE

POŁĄCZONE Z DWUDNIOWYM TURNIEJEM

Jako jedni z nielicznych w Polsce oferujemy od tego roku możliwość organizacji zgrupowań piłkarskich połączonych z dwudniowym turniejem piłkarskim na zakończenie obozu. Treningi oraz turniej odbywać się będą na nowoczesnym boisku ze sztuczną nawierzchnią przykrytym halą pneumatyczną. Hala oczywiście jest podgrzewana i oświetlona. Nasze boisko powstało  w połowie listopada 2016 roku i zostało wykonane z użyciem najnowszej generacji trawy syntetycznej, która posiada certyfikat FIFA 2 Star. Pełnowymiarowe boisko o wymiarach 105X68 został w połowie przykryty halą pneumatyczną. Dzięki temu w okresie zimowym w zależności od pogody treningi na naszym boisku mogę się odbywać zarówno na zewnątrz jak i w hali. Dodatkowo na terenie ośrodka znajduję się zadaszona hala tenisowa.

Oferty obozów do pobrania:

Nowość !!! Obóz połączony z turniejem

Obóz piłkarski oferta

 

ZAKWATEROWANIE:

Dla naszych Gości przygotowaliśmy dwie opcje zakwaterowania wraz z wyżywieniem.

1.HOTEL ALF ** (min 15 osób)

Pokoje wyposażone są w łazienkę (WC + prysznic), telewizję naziemną oraz bezpłatny

internet WiFi, pokoje z łazienkami (jedno i dwuosobowe), pokoje studio 3+2, 3+1, 2+2 (jedna, wspólna łazienka na dwa pokoje)

       2.DOM WYCIECZKOWY (min 15 osób)

Pokoje jedno, dwu, trzy i czteroosobowe, wspólna łazienka na korytarzach

WYŻYWIENIE:

Śniadanie (szwedzki stół), obiad (zupa, drugie danie, sok, deser), kolacja (szwedzki stół + ciepłe dania w podgrzewaczach)

PROPOZYCJE TRENINGÓW:

Na naszym boisku o jednej porze mogą spokojnie trenować dwa zespoły piłkarskie. Do dyspozycji naszych Gości udostępniamy boisko o wymiarach 65×48 m, na którym istniej możliwość podziału na dwa odrębne sektory .

DODATKOWO PROPONUJEMY:

Pomożemy naszym Gościom zorganizować wycieczkę po naszym pięknym mieście Krakowie. W pobliżu naszego ośrodka znajduje się wiele miejsc, które mogą stanowić sporą atrakcję turystyczną ? krakowski Kazimierz, Rynek Główny ze swoimi wspaniałymi zabytkami, zamek Wawelski. Dodatkowo istnieje możliwość zorganizowania dla grupy wyjazdu do krakowskiego Parku Wodnego (na preferencyjnych warunkach) czy krakowskiego ZOO.

 

Jeśli chodzi o stronę czysto sportową to pomożemy zorganizować Wam mecze kontrolne z wymagającymi przeciwnikami ? Akademia Piłkarska 21, Wisła Kraków, AS Progres, Cracovia, Garbarnia, to tylko niektóre zespoły, które chętnie zmierzą się na boisku z Gośćmi z całej Polski!

 

    Formularz zgłoszeniowy