24 kwietnia 2024

DUTCH PRO CAMP HOLENDERSKI CAMP PIŁKARSKI 2024

Pro Football Events po raz kolejny zapraszają na obóz piłkarski w holenderskim stylu, prowadzony przez holenderskich  trenerów.

Nasza I edycja,  spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i w trakcie 3 turnusów w obozie wzięło 240 dzieci!

Pro Football Events po raz kolejny zapraszają na obóz piłkarski w holenderskim stylu, prowadzony przez holenderskich  trenerów.DUTCH PRO CAMP to projekt, który ma na celu szkolenie piłkarskie dzieci i młodzieży według najlepszych europejskich wzorców.  Wykorzystując swoją bogatą wiedzę i doświadczenie postanowilismy przekazać ją młodym adeptom futbolu zmienić coś w obecnie panującym w Polsce systemie szkolenia dzieci i młodzieży. W czerwcu 2011 roku zorganizowaliśmy pierwsze wakacyjne obozy piłkarskie dla chłopców z całej Polski. Uczestniczyły w nich ponad 80 młodych piłkarzy z całej Polski, a także z USA! Podobnie było w latach ubiegłych. Obozy nasze zostały bardzo pozytywnie przyjęte przez ich uczestników, dlatego właśnie dzisiaj przedstawiamy Państwu naszą kolejną ofertę.

Nasze obozy piłkarskie adresowane są do wszystkich chłopców w wieku 7-13 lat kochających grać w piłkę nożną ! Treningi w czasie naszych obozów odbywać się będą w małych grupach (12-15 chłopców), podzielonych pod względem wieku, a przede wszystkim umiejętności piłkarskich. Ocenimy je już na pierwszych wspólnych zajęciach.Główny nacisk podczas naszych treningów będziemy kładli na zajęcia ogólnorozwojowe oraz trening techniki. Główną część zajęć będą stanowić zajęcia z piłką oraz małe gry. Wszyscy uczestnicy obozów objęci są ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) na sumę ubezpieczenia 10.000 PLN.

Istnieje możliwość rezerwacji terminu dla grup zorganizowanych z jednego klubu i przyjazd na obóz z własnym trenerem, który będzie prowadził zajęcia wspólnie z Trenerami z Holandii.

TURNUS I 21-27.07.2024.2024 Klimkówka 

Klimkówka k. Rymanowa woj. podkarpackie

Pełnowymiarowe boisko z nawierzchnią hybrydową!

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w Hotelu Dwór Ostoia cechującym się doskonałym umiejscowieniem, wysokim standardem usług i przyjazną atmosferą. Zlokalizowany na terenie 10 ha, otoczony pięknie zagospodarowaną zielenią z alejkami biegowymi. Warunki mieszkaniowe: pokoje 2-3-4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV oraz Wi-Fi. Do dyspozycji sala multimedialna, wiata grillowa, plac zabaw oraz liczne atrakcje sportowo-rekreacyjne.

Zaplecze rekreacyjno-sportowe

Dwa perfekcyjnie przygotowane boiska piłkarskie (pełnowymiarowe oraz treningowe 36×70 m.) znajdują się 2,5 km od ośrodka. Nawierzchnia hybrydowa (trawa naturalna z domieszką sztucznej). Dodatkowo bardzo dobrej jakości pełnowymiarowe boisko naturalne 4,5 km od hotelu. Na terenie ośrodka znajduje się zaplecze wellness (basen, sauna, łaźnia parowa) wraz siłownią oraz salą fitness. Dodatkowo do dyspozycji gości są stoły do tenisa stołowego, bilarda, kort tenisowy, boisko do siatkówki oraz kręgielnia!

W razie chęci skorzystania z oferty całej drużyny zapewniamy:

Zakwaterowanie (6 noclegów/7 dni), Wyżywienie (3 posiłki), Treningi na boisku naturalnym/hybrydowym/orliku, Kadra trenerska bezpłatnie (1/15 osób), Kierownika wypoczynku (stale na miejscu i do dyspozycji), Bezpłatne korzystanie z atrakcji dostępnych na terenie ośrodka (basen, sauna, kręgielnia itd.), Pakiet powitalny dla Trenerów, Wycieczka do pijalni wody w Rymanowie-Zdroju, Wyjazd na basen otwarty w Rymanowie-Zdroju, Ubezpieczenie od NNW, Organizację meczów sparingowych, Upominek niespodziankę na zakończenie obozu! Zgłoszenie obozu do Kuratorium Oświaty.

 1290 PLN koszt uczestnictwa bez noclegu

 1890 PLN koszt uczestnictwa z noclegiem

Cena:

TURNUS II  29.07-02.08.2024 Kraków ul.Dekerta 2

 990 PLN koszt uczestnictwa bez noclegu

 1690 PLN koszt uczestnictwa z noclegiem

CENA OBEJMUJE

–  wyżywienie ( obiad, owoce oraz napoje, woda na treningi)
– codzienne zajęcia treningowe na boisku
– wykwalifikowana kadra trenerska
– profesjonalna kadra wychowawców
– stroje treningowe firmy JOMA (na własność)
– wejście na basen
– opieka medyczna
– ubezpieczenie NNW
– drobne upominki na zakończenie obozu
– wycieczki i inne atrakcje

Zapewniamy 2 treningi dziennie z trenerami Z Holandii którzy na co dzień pracują w SC Heerenveen. Każdy z uczestników otrzyma strój piłkarski worek na buty oraz bidon. Każdy zawodnik dostanie obiad i owoce, a w czasie treningu również wodę.  Czas wolny będzie wolny tylko z pozoru, bo mamy sporo pomysłów jak go zagospodarować.

W obozie będzie można uczestniczyć w dwóch formach:

 • W formie obozu stacjonarnego, czyli z możliwością noclegu z zapewnionym pełnym wyżywieniem oraz opieką 24h na dobę.
 • W formie obozu dochodzeniowego czyli od g.9:00 do g.16:00.
 • Dojazd na Camp we własnym zakresie

W trakcie obozu przez cały czas będzie z nami tłumacz oraz 4 trenerów z Polski.

Kadra Trenerska:

      


TURNUS I 21-27.07.2024.2024 Klimkówka 

Klimkówka k. Rymanowa woj. podkarpackie

TURNUS II  29.07-02.08.2024 Kraków

ul.Dekerta 21

Wszystkich zainteresowany zapraszamy do wypełnienia formularza.

ZAPISZ SIĘ NA DUTCH PRO CAMP

 

  Formularz zgłoszeniowy

  Turnus (wymagane)

  Dane dziecka

  Płeć (wymagane)

  Adres zamieszkania

  Rozmiar koszulki sportowej

  Rozmiar getrów piłkarskich

  Poziom zaawansowania

  Dane rodzica

  Adres zamieszkania

  Dane kontaktowe

  Regulamin