27 listopada 2022

AP21 EVENTS

PROFESJONALNE TURNIEJE I OBOZY PIŁKARSKIE

BIELIK CUP FINAŁY 2023

BIELIK-CUP KRAKÓW 2023
STREFA FUTBOLU PODGÓRZE

TERMINY:

ROCZNIK 2011

Termin: 17-18 czerwiec 2023 Miejsce: Pszczyna

Rocznik 2012

Termin: 6-7 maj 2023 Miejsce: Strefa Futbolu Podgórze ul. Dekerta 21

Rocznik 2013

Termin: 22-23 kwiecień 2023 Miejsce: Kraków Strefa Futbolu Podgórze ul. Dekerta 21

Rocznik 2014

Termin: 20-21 maj 2023 Miejsce: Kraków Strefa Futbolu Podgórze ul. Dekerta 21

Rocznik 2015

Termin: 13-14 maj 2023 Miejsce: Kraków Strefa Futbolu Podgórze ul. Dekerta 21

Rocznik 2011

Termin: 17-18 czerwiec 2023 Miejsce: Pszczyna

  1. Zaproszona Drużyna
  2. Zaproszona Drużyna
  3. Zaproszona Drużyna
  4. Zaproszona Drużyna
  5. Eliminacje miejsca 1
  6. Eliminacje miejsca 1
  7. Eliminacje miejsca 1
  8. Eliminacje miejsca 1
  9. Eliminacje miejsca 2
  10. Eliminacje miejsca 2
  11. Eliminacje miejsca 2
  12. Eliminacje miejsca 2
  13. Eliminacje miejsca 3
  14. Eliminacje miejsca 3
  15. Eliminacje miejsca 3
  16. Eliminacje miejsca 3

Rocznik 2012

Termin: 6-7 maj 2023 Miejsce: Strefa Futbolu Podgórze ul. Dekerta

  1. Wisła Kraków
  2. Juventus Academy Warszawa
  3. Zaproszona Drużyna
  4. Zaproszona Drużyna
  5. Zaproszona Drużyna
  6. Zaproszona Drużyna
  7. Zaproszona Drużyna
  8. Zaproszona Drużyna
  9. Zaproszona Drużyna
  10. Zaproszona Drużyna
  11. Zaproszona Drużyna
  12. Zaproszona Drużyna
  13. Zaproszona Drużyna
  14. Zaproszona Drużyna
  15. Zaproszona Drużyna
  16. Zaproszona Drużyna
  17. MLUKS Dwójka Gubin
  18. Eliminacje miejsca 1
  19. Eliminacje miejsca 1
  20. Eliminacje miejsca 1
  21. Eliminacje miejsca 1
  22. Eliminacje miejsca 1
  23. Eliminacje miejsca 1
  24. Eliminacje miejsca 1
  25. Olimpia Elbląg
  26. Eliminacje miejsca 2
  27. Eliminacje miejsca 2
  28. Eliminacje miejsca 2
  29. Eliminacje miejsca 2
  30. Eliminacje miejsca 2
  31. Eliminacje miejsca 2
  32. Eliminacje miejsca 2
  33. Zjednoczeni Rychwał
  34. Eliminacje miejsca 3
  35. Eliminacje miejsca 2
  36. Eliminacje miejsca 2
  37. Eliminacje miejsca 2
  38. Eliminacje miejsca 2
  39. Eliminacje miejsca 2
  40. Eliminacje miejsca 2
  41. Arkonia Szczecin
  42. Dzika Karta
  43. Dzika Karta
  44. Dzika Karta
  45. Dzika Karta
  46. Dzika Karta
  47. Dzika Karta
  48. Dzika Karta

Rocznik 2013

Termin: 22-23 kwiecień 2023 Miejsce: Strefa Futbolu Podgórze ul. Dekerta 21

  1. Juventus Academy Warszawa
  2. Zaproszona Drużyna
  3. Zaproszona Drużyna
  4. Zaproszona Drużyna
  5. Zaproszona Drużyna
  6. Zaproszona Drużyna
  7. Zaproszona Drużyna
  8. Zaproszona Drużyna
  9. Zaproszona Drużyna
  10. Zaproszona Drużyna
  11. Zaproszona Drużyna
  12. Zaproszona Drużyna
  13. Zaproszona Drużyna
  14. Zaproszona Drużyna
  15. Zaproszona Drużyna
  16. Falubaz Zielona Góra
  17. Eliminacje miejsca 1
  18. Eliminacje miejsca 1
  19. Eliminacje miejsca 1
  20. Eliminacje miejsca 1
  21. Eliminacje miejsca 1
  22. Eliminacje miejsca 1
  23. Eliminacje miejsca 1
  24. Arka Gdynia
  25. Eliminacje miejsca 2
  26. Eliminacje miejsca 2
  27. Eliminacje miejsca 2
  28. Eliminacje miejsca 2
  29. Eliminacje miejsca 2
  30. Eliminacje miejsca 2
  31. Eliminacje miejsca 2
  32. FASE Szczecin
  33. Eliminacje miejsca 3
  34. Eliminacje miejsca 3
  35. Eliminacje miejsca 3
  36. Eliminacje miejsca 3
  37. Eliminacje miejsca 3
  38. Eliminacje miejsca 3
  39. Eliminacje miejsca 3
  40. Arkonia Szczecin
  41. Dzika Karta
  42. Dzika Karta
  43. Dzika Karta
  44. Dzika Karta
  45. Dzika Karta
  46. Dzika Karta
  47. Dzika Karta
  48. Dzika Karta

Rocznik 2014

Termin: 20-21 maj 2023 Miejsce: Kraków Strefa Futbolu Podgórze ul. Dekerta 21

  1. Juventus Academy Warszawa
  2. Zaproszona Drużyna
  3. Zaproszona Drużyna
  4. Zaproszona Drużyna
  5. Zaproszona Drużyna
  6. Zaproszona Drużyna
  7. Zaproszona Drużyna
  8. Zaproszona Drużyna
  9. Zaproszona Drużyna
  10. Zaproszona Drużyna
  11. Zaproszona Drużyna
  12. Zaproszona Drużyna
  13. Zaproszona Drużyna
  14. Zaproszona Drużyna
  15. Zaproszona Drużyna
  16. Zaproszona Drużyna
  17. KS Chełmek
  18. Eliminacje miejsca 1
  19. Eliminacje miejsca 1
  20. Eliminacje miejsca 1
  21. Eliminacje miejsca 1
  22. Eliminacje miejsca 1
  23. Eliminacje miejsca 1
  24. Eliminacje miejsca 1
  25. Bumerang Ruda Śląska
  26. Eliminacje miejsca 2
  27. Eliminacje miejsca 2
  28. Eliminacje miejsca 2
  29. Eliminacje miejsca 2
  30. Eliminacje miejsca 2
  31. Eliminacje miejsca 2
  32. Eliminacje miejsca 2
  33. MKS Zaborze Zabrze
  34. Eliminacje miejsca 3
  35. Eliminacje miejsca 3
  36. Eliminacje miejsca 3
  37. Eliminacje miejsca 3
  38. Eliminacje miejsca 3
  39. Eliminacje miejsca 3
  40. Eliminacje miejsca 3
  41. Dzika Karta
  42. Dzika Karta
  43. Dzika Karta
  44. Dzika Karta
  45. Dzika Karta
  46. Dzika Karta
  47. Dzika Karta
  48. Dzika Karta

Rocznik 2015

Termin: 13-14 maj 2023 Miejsce: Strefa Futbolu Podgórze ul. Dekerta 21

  1. Zaproszona Drużyna
  2. Zaproszona Drużyna
  3. Zaproszona Drużyna
  4. Zaproszona Drużyna
  5. Zaproszona Drużyna
  6. Zaproszona Drużyna
  7. Zaproszona Drużyna
  8. Zaproszona Drużyna
  9. Zaproszona Drużyna
  10. Zaproszona Drużyna
  11. Zaproszona Drużyna
  12. Zaproszona Drużyna
  13. Zaproszona Drużyna
  14. Zaproszona Drużyna
  15. Zaproszona Drużyna
  16. Zaproszona Drużyna
  17. Athletic Ozimek
  18. Eliminacje miejsca 1
  19. Eliminacje miejsca 1
  20. Eliminacje miejsca 1
  21. Eliminacje miejsca 1
  22. Eliminacje miejsca 1
  23. Eliminacje miejsca 1
  24. Eliminacje miejsca 1
  25. AP Bumerang Ruda Śląska
  26. Eliminacje miejsca 2
  27. Eliminacje miejsca 2
  28. Eliminacje miejsca 2
  29. Eliminacje miejsca 2
  30. Eliminacje miejsca 2
  31. Eliminacje miejsca 2
  32. Eliminacje miejsca 2
  33. AP 21 Żory
  34. Eliminacje miejsca 3
  35. Eliminacje miejsca 3
  36. Eliminacje miejsca 3
  37. Eliminacje miejsca 3
  38. Eliminacje miejsca 3
  39. Eliminacje miejsca 3
  40. Eliminacje miejsca 3
  41. Dzika Karta
  42. Dzika Karta
  43. Dzika Karta
  44. Dzika Karta
  45. Dzika Karta
  46. Dzika Karta
  47. Dzika Karta
  48. Dzika Karta