Ponad 3 tysiące młodych piłkarzy gościliśmy na naszych obiektach w ciągu ostatnich kilkunastu tygodni!

Od listopada ubiegłego roku praktycznie co tydzień gościliśmy w Krakowie na obiektach FAME Sport młodych piłkarzy z całej Polski. Ponad 3 tysiące dzieci, kilkaset zespołów, setki pięknych akcji i cudownych goli! To wszystko podczas kilkunastu turniejów piłkarskich zorganizowanych tej zimy pod naszym balonem przez Akademię Piłkarską 21!

Ostatni weekend był również pełen pozytywnych emocji! Tym razem na naszym ostatnim zimowym turnieju piłkarskim gościliśmy aż 20 zespołów z całej Polski. Przez dwa dni licznie zgromadzeni kibice mogli oglądać w akcji ponad 200 młodych piłkarzy z rocznika 2009 i młodszych! Pierwsze wiosenne promienie słońca, a także czysto sportowe emocje spowodowały, że gorąca atmosfera panowała również pod naszym balonem.

Jak zawsze wszyscy uczestnicy naszego turnieju wyjechali z Krakowa jako zwycięzcy, zabierając ze sobą do domów pamiątkowe puchary i medale. W czasie trwania imprezy przeprowadzona również losowanie wielu cennych nagród, wśród których były między innym dwa voucher na letnie obozy piłkarskie ? Wakacje z Piłką?, które od kilku lat organizowane są przez Akademię Piłkarska 21 w lipcu Zakopanem. Pierwszy powędrował do Trzebini, a drugi trafił do rąk zawodnika Wawelu Kraków. Obaj chłopcy już za kilka miesięcy będą mogli przez tydzień trenować pod okiem między innymi Mirosława Szymkowiaka, byłego Reprezentanta Polski, 6 krotnego Mistrza Polski!

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Gościom, którzy od listopada ubiegłego roku aż do ostatniego weekendu gościli w Krakowie! Już teraz przygotowujemy się do kolejnego sezonu zimowego. Chcemy, żeby nasze turniej były jeszcze lepsze. Wierzymy, że będziemy mieli okazję zobaczyć się znowu za rok!
Wszystkie aktualne informacje o imprezach organizowanych przez Akademię Piłkarską 21 znajdziecie na FB na profilu: AP21 Events Turnieje i Obozy Piłkarskie.

Serdecznie zapraszamy!

Akademia Piłkarska 21 - oddział w Łące