25 marca 2023

PRO FOOTBALL EVENTS

PROFESJONALNE TURNIEJE I OBOZY PIŁKARSKIE

TURNIEJE PIŁKARSKIE KRAKÓW WIOSNA/LATO 2019

Organizujemy letnie i zimowe profesjonalne turnieje piłkarskie, w których biorą udział zespoły z całej Polski i europy. Naszym sztandarowym produktem jest Puchar Akademii Piłkarskiej 21 „MURAPOL CUP”. Oprócz tego w okresie jesienno zimowym organizujemy cykl dwudniowych turniejów piłkarskich w Krakowie pod balonem. Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w naszych turniejach skontaktuj się z nami.

Istnieje możliwość zorganizowania turnieju piłkarskiego w Twojej miejscowości pod szyldem Twojego klubu lub organizacji.

Puchar Akademii Piłkarskiej 21 jest turniejem, w którym występują drużyny 11-latków. Impreza ma już dziwięcioletnią tradycję, co roku gromadzi wspaniałych gości z kraju i zza granicy. Ideą rozgrywek jest propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży oraz umożliwienie im zdobywania doświadczenia w czasie gier z najlepszymi europejskimi drużynami.

Z roku na rok turniej spotka się z wieloma pozytywnymi opiniami, zarówno u samych uczestników, jak i kibiców. Zyskuje renomę, cieszy się coraz większym zainteresowaniem na arenie międzynarodowej. Do dotychczasowych uczestników należały między innymi zespoły: Leeds United, Cardiff City, Szachtar Donieck, Slavia Praga, Celtic Glasgow, Juventus Turyn, Inter Mediolan, Everton, SV Hareenveen, Willem II, Manchester United, Dynamo Kijów czy Malm? FF oraz najlepsze drużyny z naszego kraju.

CYKL DWUDNIOWYCH TURNIEJÓW PIŁKARSKICH POD BALONEM

„LIGA WAWELSKIEGO SMOKA” KRAKÓW 2019

CYKL DWUDNIOWYCH TURNIEJÓW PIŁKARSKICH

TERMINY:

11-12 maj rocznik 2010 i młodsi

system gry: 4+1

Ilość miejsc: 20  Pozostało miejsc: 20

18-19 maj 2011 i młodsi

system gry: 4+1

Ilość miejsc: 20 Pozostało miejsc: 20

25-26 maj 2012 i młodsi 

system gry: 4+1

Ilość miejsc: 20  Pozostało miejsc: 20

ZAPISZ SIĘ NA TURNIEJ

WYPEŁNIJ FORMULARZ NA DOLE STRONY

DOKUMENTY DOPOBRANIA

REGULAMIN I OFERTA HOTELOWA 2019

Nowość !!! Obóz połączony z turniejem

LISTA OSÓB DO ZAKWATEROWANIA

    Formularz zgłoszeniowy    Rocznik (wymagane)


    Zakwaterowanie (wymagane)    Regulamin