TURNIEJE PIŁKARSKIE

Organizujemy letnie i zimowe profesjonalne turnieje piłkarskie, w których biorą udział zespoły z całej Polski i europy. Naszym sztandarowym produktem jest Puchar Akademii Piłkarskiej 21 „MURAPOL CUP”. Oprócz tego w okresie jesienno zimowym organizujemy cykl dwudniowych turniejów piłkarskich w Krakowie pod balonem. Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w naszych turniejach skontaktuj się z nami.

 

Istnieje możliwość zorganizowania turnieju piłkarskiego w Twojej miejscowości pod szyldem Twojego klubu lub organizacji.

Puchar Akademii Piłkarskiej 21 jest turniejem, w którym występują drużyny 11-latków. Impreza ma już dziwięcioletnią tradycję, co roku gromadzi wspaniałych gości z kraju i zza granicy. Ideą rozgrywek jest propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży oraz umożliwienie im zdobywania doświadczenia w czasie gier z najlepszymi europejskimi drużynami.

Z roku na rok turniej spotka się z wieloma pozytywnymi opiniami, zarówno u samych uczestników, jak i kibiców. Zyskuje renomę, cieszy się coraz większym zainteresowaniem na arenie międzynarodowej. Do dotychczasowych uczestników należały między innymi zespoły: Leeds United, Cardiff City, Szachtar Donieck, Slavia Praga, Celtic Glasgow, Juventus Turyn, Inter Mediolan, Everton, SV Hareenveen, Willem II, Manchester United, Dynamo Kijów czy Malmӧ FF oraz najlepsze drużyny z naszego kraju.

WYBIERZ LOKALIZACJĘ

Neptun CUP dla Firm

Międzybranżowe Mistrzostwa Firm w piłce nożnej Branżowe turnieje piłkarskie organizowane przez Biznes Ligę i firmę MasterCamps oraz AP21 Events to największe tego typu imprezy sportowe odbywające się w Polsce. Dzięki wspólnym działaniom każdego roku gromadzimy bardzo dużą ilość uczestniczących drużyn. Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez nasze firmy,

Neptun CUP 2009-2012

Międzynarodowy turniej piłkarski dla dzieci z roczników 2009 – 2012 W dniach od 26 do 29 września zapraszamy na współorganizowany przez nas międzynarodowy turniej piłkarski dla roczników 2009, 2010, 2011 i 2012. W turnieju weźmie udział 64 drużyny, po 16 z każdego rocznika.

Liga Małych Mistrzów

Liga Małych Mistrzów to projekt skierowany do najmłodszych adeptów piłki nożnej , przeznaczony jest do dziewcząt i chłopców w wieku od 6-8 lat.Rozgrywamy dwa turnieje w formie ligi oraz trzeci w formie play off . Gramy systemem każdy z każdym. Na zakończenie ligi wszyscy uczestnicy otrzymują pamiątkowe medale.

Powitanie Wiosny

Drodzy Przyjaciele!
W imieniu Akademii Piłkarskiej 21 mamy zaszczy zaprosić Waszą drużyną na wielki turniej piłkarski,
który zorganizujemy w przepięknej miejscowość położonej u stóp Sudetów, w województwie
opolskim – w Głuchołazach! Turniej dla roczników 2010 oraz 2011 odbędzie się w dniach 25-28 kwietnia, przewidujemy po 16 drużyn w każdym z roczników. Serdecznie zapraszamy.

Czerwionka Cup

Piąta edycja turnieju o Puchar Czesława Czerwionki prowadzona w dwóch kategoriach wiekowych. W turnieju mogą brać udział zawodnicy z roczników 2010 i młodsi 2011 i młodsi. Gramy systemem  6+1 ( rocznik 2010 i 4+1( rocznik 2011). W turnieju uczestniczyć będzie  16 – 20 drużyn w roczniku 2010, oraz 16-20 drużyn w roczniku 2011.

GALERIA

Akademia Piłkarska 21 - oddział w Łące