TURNIEJE PIŁKARSKIE

Organizujemy letnie i zimowe profesjonalne turnieje piłkarskie, w których biorą udział zespoły z całej Polski i europy. Naszym sztandarowym produktem jest Puchar Akademii Piłkarskiej 21 ?MURAPOL CUP?. Oprócz tego w okresie jesienno zimowym organizujemy cykl dwudniowych turniejów piłkarskich w Krakowie pod balonem. Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w naszych turniejach skontaktuj się z nami.

 

Istnieje możliwość zorganizowania turnieju piłkarskiego w Twojej miejscowości pod szyldem Twojego klubu lub organizacji.

Puchar Akademii Piłkarskiej 21 jest turniejem, w którym występują drużyny 11-latków. Impreza ma już dziwięcioletnią tradycję, co roku gromadzi wspaniałych gości z kraju i zza granicy. Ideą rozgrywek jest propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży oraz umożliwienie im zdobywania doświadczenia w czasie gier z najlepszymi europejskimi drużynami.

Z roku na rok turniej spotka się z wieloma pozytywnymi opiniami, zarówno u samych uczestników, jak i kibiców. Zyskuje renomę, cieszy się coraz większym zainteresowaniem na arenie międzynarodowej. Do dotychczasowych uczestników należały między innymi zespoły: Leeds United, Cardiff City, Szachtar Donieck, Slavia Praga, Celtic Glasgow, Juventus Turyn, Inter Mediolan, Everton, SV Hareenveen, Willem II, Manchester United, Dynamo Kijów czy Malm? FF oraz najlepsze drużyny z naszego kraju.

WYBIERZ LOKALIZACJĘ

BIELIK CUP ZAKOPANE 2020

 

Liga Wawelskiego Smoka

Liga Wawelskiego Smoka to projekt skierowany do najmłodszych adeptów piłki nożnej , przeznaczony jest do dziewcząt i chłopców w wieku od 6-8 lat.Rozgrywamy dwa turnieje w formie ligi oraz trzeci w formie play off . Gramy systemem każdy z każdym przez trzy weekendy roczniki 2011, 2012, 2013 (12-19-26 maj). Rozgrywki pod patronatem Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.

 

Czerwionka Cup Pszczyna-Łąka 2019

Piąta edycja turnieju o Puchar Czesława Czerwionki prowadzona w czterech kategoriach wiekowych, roczniki 2006, 2009 (22-23 czerwiec), 2010, 2011 (15-16 czerwiec) .  W turnieju uczestniczyć będzie  16 ? 20 w każdej kategorii wiekowej.

GALERIA

Akademia Piłkarska 21 - oddział w Łące