TURNIEJE PIŁKARSKIE

Organizujemy letnie i zimowe profesjonalne turnieje piłkarskie, w których biorą udział zespoły z całej Polski i europy. Naszym sztandarowym produktem jest Puchar Akademii Piłkarskiej 21 „MURAPOL CUP”. Oprócz tego w okresie jesienno zimowym organizujemy cykl dwudniowych turniejów piłkarskich w Krakowie pod balonem. Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w naszych turniejach skontaktuj się z nami.

Istnieje możliwość zorganizowania turnieju piłkarskiego w Twojej miejscowości pod szyldem Twojego klubu lub organizacji.

Puchar Akademii Piłkarskiej 21 jest turniejem, w którym występują drużyny 11-latków. Impreza ma już dziwięcioletnią tradycję, co roku gromadzi wspaniałych gości z kraju i zza granicy. Ideą rozgrywek jest propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży oraz umożliwienie im zdobywania doświadczenia w czasie gier z najlepszymi europejskimi drużynami.

Z roku na rok turniej spotka się z wieloma pozytywnymi opiniami, zarówno u samych uczestników, jak i kibiców. Zyskuje renomę, cieszy się coraz większym zainteresowaniem na arenie międzynarodowej. Do dotychczasowych uczestników należały między innymi zespoły: Leeds United, Cardiff City, Szachtar Donieck, Slavia Praga, Celtic Glasgow, Juventus Turyn, Inter Mediolan, Everton, SV Hareenveen, Willem II, Manchester United, Dynamo Kijów czy Malmӧ FF oraz najlepsze drużyny z naszego kraju.

WYBIERZ LOKALIZACJĘ

KRAKÓW

MIĘDZYWODZIE GMINA DZIWNÓW

 

ZAKOPANE

PSZCZYNA/ŁĄKA

 

Organizujemy letnie profesjonalne dwu i jednodniowe turnieje piłkarskie,   w których biorą udział zespoły z całej Polski i europy.

 

Turniej Czerwionka Cup 2017 w Łące.

Opublikowany przez Akademia Piłkarska 21 oddział w Łące Wtorek, 27 czerwca 2017

 

PUCHAR PSZCZYŃSKICH RYCERZY

25 SIERPIEŃ

ROCZNIKI 2006 i młodsi

20 drużyn  wolnych miejsc 20

 

CZERWIONKA CUP 2019

25 SIERPIEŃ

ROCZNIKI 2006 i młodsi

20 drużyn  wolnych miejsc 20

 REGULAMIN

 

Formularz zgłoszeniowyRocznik (wymagane)


Zakwaterowanie (wymagane)Regulamin


PARTNERZY:

 

 

Akademia Piłkarska 21 - oddział w Łące