Indywidualny trening pilkarski

Piłka nożna jest grą wybitnie zespołową, jednak nie należy zapominać, że w skład zespołu wchodzi 11 zawodników, którzy muszą być odpowiednio przygotowani do odnoszenia wyznaczonych celów. Na treningach grupowych nie zawsze udaje się zrealizować wszystkie założenia, zwłaszcza gdy grupa jest liczna.
Treningi indywidualne powinny być uzupełnieniem zajęć grupowych. Indywidualne jednostki treningowe mają nieoceniony wpływ na rozwój piłkarski młodego zawodnika. Trener ma więcej czasu, aby pracować ze swoimi podopiecznymi nad takimi elementami: technika, koordynacja ruchowa, czucie głębokie (propriocepcja).
Podczas indywidualnych treningów, trener ma możliwość dokładnej analizy umiejętności każdego podopiecznego, nie tylko pod kątem piłkarskim, ale także pod względem rozwoju ruchowego dziecka. Dzięki temu może ułożyć odpowiedni program zajęć.
Trening indywidualny jest dla każdego – dziecka, który nie radzi sobie w zajęciach grupowych, ale także dla tych, którzy wybijają się w swojej grupie i chcą jeszcze bardziej szkolić swoje umiejętności. Trening indywidualny nie może zastąpić treningu zespołowego. Treningi uzupełniają się, a do prawidłowego kształcenia piłkarskich umiejętności potrzebne są oba aspekty treningowe.

 

Organizacja obozów piłkarskich

W czerwcu 2011 roku zorganizowaliśmy pierwsze wakacyjne obozy piłkarskie dla chłopców z całej Polski. Uczestniczyło w nich ponad 80 młodych piłkarzy z całej Polski, a także z USA! Podobnie było w latach ubiegłych.
Nasze obozy piłkarskie adresowane są do wszystkich chłopców w wieku 10-13 latkochających grać w piłkę nożną! Treningi w czasie naszych obozów odbywają się w małych grupach (10-12 chłopców), podzielonych pod względem wieku, a przede wszystkim umiejętności piłkarskich. Główny nacisk podczas naszych treningów będziemy kładli na zajęcia ogólnorozwojowe oraz trening techniki.
Oprócz Mirosława Szymkowiaka i Tomasza Frankowskiego oraz wielu innych polskich piłkarzy, którzy w miarę swoich możliwości pomagać nam będą w zajęciach treningowych, uczestnicy obozu są pod stałą opieką trenerów Akademii Piłkarskiej 21. Nasi trenerzy posiadają nie tylko dużą wiedzę piłkarską, ale też niezbędne przygotowanie pedagogiczne.

 

Organizacja eventów

Wykorzystaj Nasze doświadczenie w realizacji Imprez oraz Eventów sportowych.
Zapewniamy fachową organizację, turniejów piłkarskich, urodzin, pikników i festynów rodzinnych dla najmłodszych. Pomagamy dobrać miejsce oraz formę przygotowanego wydarzenia tak, aby pozostało na długo w Twojej pamięci.

 

Akademia Malucha 21 w przedszkolach

Akademia Malucha 21 w przedszkolach to oferta zajęć skierowana przede wszystkim dla dzieci w wieku przedszkolnym. Mając na uwadze naturalną potrzebę ruchu wśród najmłodszych, stworzyliśmy własny, profesjonalny program zorganizowanych zajęć ruchowych. Zajęcia prowadzone są w formie opowieści ruchowej co pozwala dzieciom przeżyć niezapomnianą przygodę. Dodatkowo prowadzimy je w świat sportu oraz aktywności fizycznej, która na pewno zaprocentuje w późniejszym wieku.
Stopień trudności dostosowany jest do wieku i możliwości uczestników a zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerów z przygotowaniem pedagogicznym oraz animatorów gier i zabaw dla najmłodszych.
Akademia Malucha 21 zapewnia odpowiedni sprzęt sportowy niezbędny do przeprowadzenia zajęć.
Czas trwania zajęć w placówce przedszkolnej wynosi 45 min.
Aby zajęcia mogły się odbyć powinny być spełnione następujące warunki:
– Ze względu na rozwój psychoruchowy, podział na odpowiednie grupy wiekowe,
– 3-4 latki w jednej grupie,
– 5-6 latki w grupie drugiej,
– Liczba dzieci w grupie to minimum 10, a maksymalnie 15,
-Umowa i odpowiednia dokumentacja.

ORGANIZACJA TURNIEJÓW

ZAJĘCIA RUCHOWE DLA DZIECI

URODZINY NA SPORTOWO

Akademia Piłkarska 21 - oddział w Łące