r

VIII edycja turnieju o Puchar Czesława Czerwionki


Dwudniowy turniej rozgrywany w czterech kategoriach wiekowych:
U 13 ( rocznik 2008) U 12 (rocznik 2009) U 11 (rocznik 2010) U 10 (rocznik 2011) U 9 (rocznik 2012), U 8 (rocznik 2013), U 7 (rocznik 2014)
. W każdej kategorii zaplanowaliśmy udział 16 – 24 zespołów.
System gry:
Gramy systemem każdy z każdym w dwóch lub trzech grupach na dwóch lub czterech boiskach.
Potem następuje podział na Ligę Mistrzów Ligę Europy i Ekstraklasę.
roczniki 2008 i 2009 gramy 8+1, roczniki 2010, 2011, gramy 6+1, roczniki 2012, 2013, 2014 gramy 4+1.
Uczestnicy:

Drużyny z Polski, Czech, Słowacji, Ukrainy
Koszty:
Zakwaterowanie:
Pokoje wyposażone są w łazienkę (WC + prysznic), telewizję naziemną pokoje 4,3,2
osobowe.
Opcja I : cena 280 PLN Nocleg (od piątku do niedzieli),
Piątek: przyjazd na kolację, Sobota: śniadanie, obiad, kolacja, niedziela: śniadanie, obiad
Opcja II: cena 150 PLN Nocleg (od soboty do niedzieli)
Sobota: obiad, kolacja, niedziela: śniadanie
Wpisowe:
Drużyny korzystające z noclegu 300 PLN
Drużyny nie korzystające z noclegu 400 PLN
ZA ZAKWATEROWANIE ODPOWIEDZIALNY JEST ORGANIZATOR, Z KTÓRYM
NALEŻY UZGADNIAĆ WSZELKIE SZCZEGÓŁY ( REZERWACJE W HOTELACH,
POSIŁKI itp.) SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
HOTELOWEJ RÓWNIEŻ RODZICÓW KIBICÓW, ZAŁATWIAMY WSZELKIE
FORMALNOŚCI.

TERMINY





19-20 CZERWIEC 2021

ROCZNIK 2010 i młodsi

system gry: 6+1

Ilość miejsc: 16 Pozostało miejsc: Komplet

Czas: 1×20 minut

  1. AP 21 Łąka
  2. Żywiecka APN
  3. MKP Odra Centrum Wodzisław
  4. UKS Szopienice
  5. APN SMS Tychy
  6. UKS Lisek Milówka
  7. LKS Gardawice
  8. SR-S Gwiazda Ruda Śląska
  9. Pogoń Imielin
  10. MKS Iskra Pszczyna
  11. Football Projekt Nowa Wieś
  12. GKS Andaluzja Piekary Śląskie
  13. GKS Jastrzębie
  14. LKS Lotnik Jeżów Sudecki
  15. UMKS Warszowice
  16. Wisła Strumień

Terminarz drugi dzień

26-27 CZERWCA

ROCZNIK 2009 i młodsi

system gry: 8+1

Ilość miejsc: 8 Pozostało miejsc: komplet

Czas: 1×40 minut

  1. AP 21 Kraków
  2. UKS Gmina Miękinia
  3. Gwarek Zabrze
  4. Olimpic Wrocław I
  5. Olimpic Wrocław II
  6. KS Filkówka
  7. UKS AP 21 Chrzanów
  8. MKS Iskra Pszczyna

26-27 CZERWIEC 2021

Rocznik 2008 i młodsi

system gry 8+1

Ilość miejsc:8 Pozostało miejsc: komplet

Czas: 1×40 minut

  1. Wisła Kraków
  2. LKS 07 Markowice I
  3. LKS 07 Markowice II
  4. MKS Babia Góra Sucha Beskidzka
  5. CKS Piastów
  6. UKS AP 21 Chrzanów
  7. Gol Bieruń
  8. LKS Gardawice

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

WYPEŁNIJ FORMULARZ

    Formularz zgłoszeniowy







    Rocznik (wymagane)


    Zakwaterowanie (wymagane)








    Akademia Piłkarska 21 - oddział w Łące