VIII edycja turnieju o Puchar Czesława Czerwionki


Dwudniowy turniej rozgrywany w czterech kategoriach wiekowych:
U 11 (rocznik 2010) U 10 (rocznik 2011) U 9 (rocznik 2012), U 8 (rocznik 2013),
. W każdej kategorii zaplanowaliśmy udział 16 – 24 zespołów.
System gry:
Gramy systemem każdy z każdym w dwóch lub trzech grupach , w każdej grupie
8 – 12 zespołów w zależności od kategorii wiekowej na dwóch lub czterech boiskach.
Potem następuje podział na Ligę Mistrzów i Ligę Europy i Ekstraklasę.
Każda drużyna rozegra w ciągu dwóch dni po 18 -22 mecze po 12 – 18 minut.
Każdy zawodnik otrzymuje medal.
Roczniki 2010, 2011, gramy 6+1, 2012, 2013 gramy 4+1 czas gry 12-18 min bez przerwy.
Uczestnicy:

Drużyny z Polski, Czech, Słowacji, Ukrainy
Koszty:
Zakwaterowanie:
Pokoje wyposażone są w łazienkę (WC + prysznic), telewizję naziemną pokoje 4,3,2
osobowe.
Opcja I : cena 280 PLN Nocleg (od piątku do niedzieli),
Piątek: przyjazd na kolację, Sobota: śniadanie, obiad, kolacja, niedziela: śniadanie, obiad
Opcja II: cena 150 PLN Nocleg (od soboty do niedzieli)
Sobota: obiad, kolacja, niedziela: śniadanie
Wpisowe:
Drużyny korzystające z noclegu 300 PLN
Drużyny nie korzystające z noclegu 400 PLN
ZA ZAKWATEROWANIE ODPOWIEDZIALNY JEST ORGANIZATOR, Z KTÓRYM
NALEŻY UZGADNIAĆ WSZELKIE SZCZEGÓŁY ( REZERWACJE W HOTELACH,
POSIŁKI itp.) SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
HOTELOWEJ RÓWNIEŻ RODZICÓW KIBICÓW, ZAŁATWIAMY WSZELKIE
FORMALNOŚCI.

TERMINY

12-13 CZERWIEC 2021

ROCZNIK  2012 i młodsi

system gry: 4+1

Ilość miejsc: 24  Pozostało miejsc: 16

  1. AP 21 Łąka
  2. Rybnicka Akademia Piłkarska
  3. MKS Zaborze Zabrze
  4. LKS Gardawice
  5. Błękitni Modlnica
  6. Unia Tarnów
  7. UKS Górnik Libiąż
  8. Football Junior Frydek

12-13 CZERWIEC 2021

ROCZNIK 2013 i młodsi

system gry: 4+1

Ilość miejsc: 24  Pozostało miejsc: 18

DRUŻYNY:

  1. AP 21 Łąka
  2. LKS 45 Bujaków
  3. GKS Rozbark Bytom I
  4. GKS Rozbark Bytom II
  5. Błękitni Modlnica
  6. TP Jastrząb Bielszowice
  7. Unia Tarnów
  8. Football Junior Frydek


19-20 CZERWIEC 2021

ROCZNIK 2010 i młodsi

system gry: 6+1

Ilość miejsc: 24  Pozostało miejsc: 10

  1. KS Skra Częstochowa
  2. AP 21 Łąka
  3. Żywiecka APN
  4. TP Jastrząb Bielszowice
  5. LKS Gardawice
  6. MKP Odra Centrum Wodzisław
  7. Płomień Częstochowa
  8. Rybnicka Akademia Piłkarska
  9. UKS Szopienice
  10. Gdovia Gdów
  11. APN Tychy
  12. UKS Lisek Milówka
  13. KS Unia Bieruń Stary
  14. SR-S Gwiazda Ruda Śląska

19-20 CZERWIEC 2021

ROCZNIK 2011 i młodsi

system gry: 6+1

Ilość miejsc: 24  Pozostało miejsc: 8

 

  1. AP 21 Łąka
  2. LKS Gardawice
  3. Football Projekt Jasienica
  4. Football Junior Frydek
  5. Victoria Częstochowa I
  6. Victoria Częstochowa II

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

WYPEŁNIJ FORMULARZ

    Formularz zgłoszeniowy







    Rocznik (wymagane)


    Zakwaterowanie (wymagane)








    Akademia Piłkarska 21 - oddział w Łące