ZIMOWE OBOZY SPORTOWE

Obozy piłkarskie i sportowe
MasterCamps serdecznie zaprasza kluby i akademie piłkarskie, związki sportowe oraz osoby indywidualne do udziału w obozach piłkarskich i sportowych, organizowanych w przepięknej słonecznej miejscowości Lloret de Mar na wybrzeżu Costa Brava w Hiszpanii, a dokładnie w Katalonii ? kolebce hiszpańskiej piłki nożnej.
Region Costa Brava jest doskonałym miejscem na obozy sportowe. Ciepła i słoneczna aura przez cały rok, a w szczególności w okresie ferii zimowych pozwala na treningi na świetnie przygotowanych boiskach w temperaturze 15-20 Celsjusza.
Nasze 3/4**** hotele z basenami oraz doskonałym jedzeniem w formie stołu szwedzkiego pozwolą Wam na regenerację i relaks po ciężkich treningach oraz uzupełnienie niezbędnych kalorii i witamin. Ponad to istnieje możliwość spędzenia czasu w sali gier czy tańców przy Hiszpańskich rytmach.
Miejsce obozu Lloret de Mar, Costa Brava, Hiszpania

Zakwaterowanie
Gwarantujemy zakwaterowanie w bardzo dobrych i rekomendowanych hotelach 3***, 4 **** o wysokim standardzie, z basenami znajdujące się tuż przy plaży oraz centrum rozrywek. Korty tenisowe, wifi, tv.

Transport
Zapewniamy transport komfortowym autokarem z klimatyzacją, wc, dvd oraz barem kawowym.

Wyżywienie
Trzy posiłki (śniadanie, obiad, kolacja) w formie urozmaiconego bufetu szwedzkiego, który pozwala na znalezienie czegoś dobrego dla każdego. W dniu przyjazdu po zakwaterowaniu zapewniamy obiad oraz kolację. W dniu wyjazdu śniadanie.

Treningi
MasterCamps w trakcie obozu zapewnia 2 treningi dziennie na doskonale przygotowanych boiskach trawiastych oraz sztucznych. Ponadto istnieje możliwość odbycia wspólnego treningu z drużynami i trenerami z Hiszpańskimi. Dodatkową atrakcją jest możliwość odbycia treningu na przepięknej i szerokiej plaży w Lloret de Mar na wybrzeżu Costa Brava.

Sparingi
MasterCamps gwarantuje sparingi z hiszpańskimi drużynami np. z RCD Espanyol Barcelona, CF Macanet czy CF Lloret de Mar.

KONTAKT

ul.Kaszubska 34/2
70-227 Szczecin
tel. +48 507706995
kontakt@mastercamps.eu
www.mastercamps.pl
NIP: 2530343424
Nr konta Santander Bank
83 1090 2268 0000 0001 3552 6206

Akademia Piłkarska 21 - oddział w Łące