SERDECZNIE ZAPRASZAMY

DO KRAKOWA

NA OBOZY PIŁKARSKIE

Jako jedni z nielicznych w Polsce oferujemy od tego roku możliwość organizacji zgrupowań piłkarskich na nowoczesnym boisku ze sztuczną nawierzchnią przykrytym halą pneumatyczną. Hala oczywiście jest podgrzewana i oświetlona. Nasze boisko powstało zaledwie kilka tygodni temu (pierwsze treningi rozpoczną się na nim dopiero w połowie listopada 2016 roku) i zostało wykonane z użyciem najnowszej generacji trawy syntetycznej, która posiada certyfikat FIFA 2 Star. Pełnowymiarowe boisko o wymiarach 105X68 został w połowie przykryty halą pneumatyczną. Dzięki temu w okresie zimowym w zależności od pogody treningi na naszym boisku mogę się odbywać zarówno na zewnątrz jak i w hali. Dodatkowo na terenie ośrodka znajduję się zadaszona hala tenisowa.

ZAKWATEROWANIE:

Dla naszych Gości przygotowaliśmy zakwaterowanie w Hotelu ALF wraz z wyżywieniem. Hotel znajduje się 200 m od obiektu.

1.HOTEL ALF ** (min 15 osób)

Pokoje wyposażone są w łazienkę (WC + prysznic), telewizję naziemną oraz bezpłatny internet WiFi, pokoje z łazienkami (jedno i dwuosobowe), pokoje studio 3+2, 3+1, 2+2 (jedna, wspólna łazienka na dwa pokoje).

WYŻYWIENIE:

Śniadanie(szwedzki stół),obiad(zupa, drugie danie, sok, deser),kolacja(szwedzki stół + ciepłe dania w podgrzewaczach)

PROPOZYCJE TRENINGÓW:

Na naszym boisku o jednej porze mogą spokojnie trenować dwa zespoły piłkarskie. Do dyspozycji naszych Gości udostępniamy boisko o wymiarach 65×48 m, na którym istniej możliwość podziału na dwa odrębne sektory .

CENA:

CENĘ WYLICZAMY INDYWIDUALNIE DLA KAŻDEGO ZESPOŁU W ZALEŻNOŚCI OD LICZBY UCZESTNIKÓW

+ WYCIECZKA PO KRAKOWIE + WIZYTA W AQUA PARKU

OFERTA OBOZY DO POBRANIA

DODATKOWO PROPONUJEMY:

Pomożemy naszym Gościom zorganizować wycieczkę po naszym pięknym mieście Krakowie. W pobliżu naszego ośrodka znajduje się wiele miejsc, które mogą stanowić sporą atrakcję turystyczną – krakowski Kazimierz, Rynek Główny ze swoimi wspaniałymi zabytkami, zamek Wawelski. Dodatkowo istnieje możliwość zorganizowania dla grupy wyjazdu do krakowskiego Parku Wodnego w cenie obozu czy krakowskiego ZOO.

Jeśli chodzi o stronę czysto sportową to pomożemy zorganizować Wam mecze kontrolne z wymagającymi przeciwnikami – Akademia Piłkarska 21, Wisła Kraków, AS Progres, Cracovia, Garbarnia, to tylko niektóre zespoły, które chętnie zmierzą się na boisku z Gośćmi z całej Polski!

KOLEJNĄ CIEKAWĄ OPCJĄ JAKĄ PROPONUJEMY

SĄ OBOZY OBOZY PIŁKARSKIE

POŁĄCZONE Z DWUDNIOWYM TURNIEJEM

OFERTA JEST SKIEROWANA DLA DZIECI Z ROCZNIKÓW

2009, 2010, 2011, 2012

TERMINY TURNIEJÓW ZNAJDĄ PAŃSTWO NA STRONIE

http://akademiaeventy.pl/bielik-cup-eliminacje/

TERMINY:

13 STYCZEŃ-19 STYCZEŃ termin zajęty

20 STYCZEŃ-26 STYCZEŃ termin zajęty

27 STYCZEŃ – 2 LUTY termin wolny

3 LUTY – 9 LUTY termin wolny

10 LUTY – 16 LUTY termin wolny

17 LUTY – 23 LUTY termin wolny

KONTAKT

Sebastian Łuszczek – tel. 661-804-109

E-mail:ap21events@onet.pl

www.akademiaeventy.pl

ZAPRASZAMY DO KRAKOWA

Akademia Piłkarska 21 - oddział w Łące