Znamy naszych rywali na dwudniowym turnieju w Krakowie. Już w pierwszym meczu sprawdzimy się z bardzo dobrą drużyną Hutnikem Kraków, a  następnej kolejce zagramy z Ruchem Chorzów. Zapowiada się ciekawy turniej.

FAME SPORT CUP KRAKÓW 2017 ROCZNIK 2006

GRUPA A

GRUPA B

DRUŻYNA

MECZE

BRAMKI

PUNKTY

LP

DRUŻYNA

MECZE

BRAMKI

PUNKTY

RUCH CHORZÓW

1

REKORD BIELSKO BIAŁA

GRUNWALD BUDZIWÓJ

2

AP JASŁO

HUTNIK KRAKÓW

3

JUNAK SŁOCINA

CZAMPIONS BRZESKO

4

KORONA BESKIDU

ORBITA BUKOWNO

5

BORUTA ZGIERZ

ORZEŁ WIERZBICA

6

ORANJE SPORT KONIN

AF OCHOJNO

7

ASTRA KROTOSZYN

AP 21 ŁĄKA

8

ANDRESPOLIA W.G.

ŁAF ŁÓDŹ

9

GRODZISKO RACIECHOWICE

TERMINARZ

DRUŻYNA

WYNIK

DRUŻYNA

GODZ.

DRUŻYNA

WYNIK

DRUŻYNA

GRUNWALD BUDZIWÓJ

ŁAS ŁÓDŹ

08:00

AP JASŁO

GRODZISKO RACIECHOWICE

HUTNIK KRAKÓW

AP 21 ŁĄKA

08:15

JUNAK SŁOCINA

ANDRESPOLIA W.G.

CZAMPIONS BRZESKO

AF OCHOJNO

08:30

KORONA BESKIDU

ASTRA KROTOSZYN

ORBITA BUKOWNO

ORZEŁ WIERZBICA

08:45

BORUTA ZGIERZ

ORANJE SPORT KONIN

RUCH CHORZÓW

ŁAF ŁÓDŹ

09:00

REKORD BIELSKO BIAŁA

GRODZISKO RACIECHOWICE

GRUNWALD BUDZIWÓJ

AF OCHOJNO

09:15

AP JASŁO

ASTRA KROTOSZYN

HUTNIK KRAKÓW

ORZEŁ WIERZBICA

09:30

JUNAK SŁOCINA

ORANJE SPORT KONIN

CZAMPIONS BRZESKO

ORBITA BUKOWNO

09:45

KORONA BESKIDU

BORUTA ZGIERZ

RUCH CHORZÓW

AP 21 ŁĄKA

10:00

REKORD BIELSKO BIAŁA

ANDRESPOLIA W.G.

ŁAF ŁÓDŹ

AF OCHOJNO

10:15

GRODZISKO RACIECHOWICE

ASTRA KROTOSZYN

GRUNWALD BUDZIWÓJ

ORBITA BUKOWNO

10:30

AP JASŁO

BORUTA ZGIERZ

HUTNIK KRAKÓW

CZAMPIONS BRZESKO

10:45

JUNAK SŁOCINA

KORONA BESKIDU

RUCH CHORZÓW

AF OCHOJNO

11:00

REKORD BIELSKO BIAŁA

ASTRA KROTOSZYN

AP 21 ŁĄKA

ORZEŁ WIERZBICA

11:15

ANDRESPOLIA W.G.

ORANJE SPORT KONIN

ŁAF ŁÓDŹ

ORBITA BUKOWNO

11:30

GRODZISKO RACIECHOWICE

BORUTA ZGIERZ

GRUNWALD BUDZIWÓJ

HUTNIK KRAKÓW

11:45

AP JASŁO

JUNAK SŁOCINA

RUCH CHORZÓW

ORZEŁ WIERZBICA

12:00

REKORD BIELSKO BIAŁA

ORANJE SPORT KONIN

AF OCHOJNO

ORBITA BUKOWNO

12:15

ASTRA KROTOSZYN

BORUTA ZGIERZ

AP 21 ŁĄKA

CZAMPIONS BRZESKO

12:30

ANDRESPOLIA W.G.

KORONA BESKIDU

ŁAF ŁÓDŹ

HUTNIK KRAKÓW

12:45

GRODZISKO RACIECHOWICE

JUNAK SŁOCINA

RUCH CHORZÓW

ORBITA BUKOWNO

13:00

REKORD BIELSKO BIAŁA

BORUTA ZGIERZ

ORZEŁ WIERZBICA

CZAMPIONS BRZESKO

13:15

ORANJE SPORT KONIN

KORONA BESKIDU

AF OCHOJNO

HUTNIK KRAKÓW

13:30

ASTRA KROTOSZYN

JUNAK SŁOCINA

AP 21 ŁĄKA

GRUNWALD BUDZIWÓJ

13:45

ANDRESPOLIA W.G.

AP JASŁO

RUCH CHORZÓW

CZAMPIONS BRZESKO

14:00

REKORD BIELSKO BIAŁA

KORONA BESKIDU

ORBITA BUKOWNO

HUTNIK KRAKÓW

14:15

BORUTA ZGIERZ

JUNAK SŁOCINA

ORZEŁ WIERZBICA

GRUNWALD BUDZIWÓJ

14:30

ORANJE SPORT KONIN

AP JASŁO

AP 21 ŁĄKA

ŁAF ŁÓDŹ

14:45

ANDRESPOLIA W.G.

GRODZISKO RACIECHOWICE

RUCH CHORZÓW

HUTNIK KRAKÓW

15:00

REKORD BIELSKO BIAŁA

JUNAK SŁOCINA

CZAMPIONS BRZESKO

GRUNWALD BUDZIWÓJ

15:15

KORONA BESKIDU

AP JASŁO

ORZEŁ WIERZBICA

ŁAF ŁÓDŹ

15:30

ORANJE SPORT KONIN

GRODZISKO RACIECHOWICE

AF OCHOJNO

AP 21 ŁĄKA

15:45

ASTRA KROTOSZYN

ANDRESPOLIA W.G.

RUCH CHORZÓW

GRUNWALD BUDZIWÓJ

16:00

REKORD BIELSKO BIAŁA

AP JASŁO

CZAMPIONS BRZESKO

ŁAF ŁÓDŹ

16:15

KORONA BESKIDU

GRODZISKO RACIECHOWICE

ORBITA BUKOWNO

AP 21 ŁĄKA

16:30

BORUTA ZGIERZ

ANDRESPOLIA W.G.

ORZEŁ WIERZBICA

AF OCHOJNO

16:45

ORANJE SPORT KONIN

ASTRA KROTOSZYN

Akademia Piłkarska 21 - oddział w Łące