LIGA WAWELSKIEGO SMOKA

Celem tych rozgrywek będzie popularyzacja piłki nożnej wśród najmłodszych oraz organizacja rozgrywek szkoleniowych dla najmłodszych piłkarzy zrzeszonych w Klubach MZPN.


Małopolski Związek Piłki Nożnej wraz z Akademią Piłkarską 21 organizuje letnie rozgrywki Skrzatów (rocznik 2012 i młodsi) w Lidze Smoka Wawelskiego.
Zapisy do 1 czerwca 2019 roku.
Podobnie jak zimą, rozgrywki skierowane są do najmłodszych adeptów sztuki piłkarskiej z całego województwa Małopolskiego. 
Rozgrywki odbywać się będą w formule turniejowej – planujemy jeden turniej w maju i dwa w czerwcu. Mecze odbywać się będą równocześnie na 4 boiskach w formule 4+1 na obiektach ośrodka FAME Sport w Krakowie, przy ul. Dekerta 21.
Każdy zespół uczestniczyć będzie w 3 odrębnych turniejach, podczas których rozegra (z zależności od ilości zgłoszonych drużyn), minimum 16-19 meczów.
Planowane terminy turniejów:
• 9 czerwca (niedziela) 
• 22 czerwca (sobota)
• 27 czerwca (sobota) – Turniej Finałowy
Opłata startowa za każdy turniej wynosi 300 PLN od drużyny.
Szczegółowy regulamin rozgrywek zostanie zamieszczony na stronie MZPN po zamknięciu listy zgłoszeń.  Dodatkowo, każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy medal, a każdy zespół puchar. 
Opłata startowa za każdy turnieje wynosi 300 PLN od drużyny.
Szczegółowy regulamin rozgrywek zostanie zamieszczony na stronie MZPN po zamknięciu listy zgłoszeń. 
Formularz zgłoszeniowy (zgłoszenia do 1 czerwca 2019 roku) znajduje się już na stronie http://akademiaeventy.pl/liga-wawelskiego-smoka-2/
Więcej informacji o rozgrywkach pod numerem telefonu: 602 599 931 i 661 804 109.
Zapraszamy!

Drużyny:

1.Ap 21 Kraków

2.Dunajec Nowy Sącz I

3.Dunajec Nowy Sacz II

4. AP Futbolica Kraków

Formularz zgłoszeniowy

Rocznik (wymagane)


Zakwaterowanie (wymagane)

Regulamin


Akademia Piłkarska 21 - oddział w Łące