Drodzy Przyjaciele!
W imieniu Akademii Piłkarskiej 21 mamy zaszczy zaprosić Waszą drużynę na wielki turniej piłkarski,który zorganizujemy w Zakopanem  w ośrodku API II. Turniej dla roczników 2008, 2009 i 2010 oraz 2011 i 2012 odbędzie się w dniach , przewidujemy po 16 ? 20 drużyn w każdym z roczników. Serdecznie zapraszamy.

08-10 MAJ 2020 ROCZNIK 2008

system gry: 6+1
Ilość miejsc: 16  Pozostało miejsc: 9

1. AP 21 KRAKÓW

2.NIKA KIJÓW

3. SŁOWIK OLKUSZ

4.SD JUSZOR

5.UKS AP 21 CHRZANÓW

6.SZKÓŁKA PIŁKARSKA PCIMIANKA

7.GLKS WILKOWICE

8. ELIMINACJE

9. ELIMINACJE

10. ELIMINACJE

11. ELIMINACJE

12. ELIMINACJE

13. ELIMINACJE

14. ZAPROSZENIE

15. ZAPROSZENIE

16. ZAPROSZENIE

08-10 MAJ 2020 ROCZNIK 2009

system gry: 6+1
Ilość miejsc: 24  Pozostało miejsc: 6

1. UKS AP 21 CHRZANÓW

2. UKS AKADEMIA REISSA KALISZ

3. AP TEAM GLIWICE

4. AP WISŁA BRZEŹNICA

5. SMS RZESZÓW

6. KS BRONOWIANKA KRAKÓW

7. FC PROGRESS KIJÓW

8. AP 21 KRAKÓW

9. AP HUTNIK KRAKÓW

10. PARASOL WROCŁAW

11. GWAREK ZABRZE

12. GARBARNIA KRAKÓW

13. AKS SMS ŁÓDŹ

14. KARPATY MOSiR KROSNO

15. KS ZAKOPANE

16. PROGRES KRAKÓW

17. AKADEMIA SANDECJA

18. WISŁA CZARNY DUNAJEC

19. ELIMINACJE

20. ELIMINACJE

21. ELIMINACJE

22. ELIMINACJE

23. ELIMINACJE

24. ELIMINACJE

08-10 MAJ 2020 ROCZNIK 2012

system gry: 4+1
Ilość miejsc: 20  Pozostało miejsc: 9

1. KOSA KONSTANCIN

2. UKS LEŃCZE

3. GWAREK WIELICZKA

4. AF Z GŁOWĄ

5. MSP BOCHNIA

6. AP OKOCIMSKI BRZESKO

7. MUKP DĄBROWA GÓRNICZA

8. MASTER KIDS SKAWA

9. ZNICZ PRUSZKÓW I

10. ZNICZ PRUSZKÓW II

11. DAP DĘBICA

12. ELIMINACJE

13. ELIMINACJE

14. ELIMINACJE

15. ELIMINACJE

16. ELIMINACJE

17. ZAPROSZENIE

18. ZAPROSZENIE

19. ZAPROSZENIE

20. ZAPROSZENIE

12-14 CZERWIEC 2020 ROCZNIK 2007

system gry: 8+1
Ilość miejsc: 12  Pozostało miejsc: 5

1.KRAKOWSKA AKADEMIA FUTBOLU

2.LUKS SKRZYSZÓW

3.CZARNI OLESZYCE

4.GARBARNIA KRAKÓW

5.AP 21 KRAKÓW

6.AP 21 ŁĄKA

7. GÓRNIK LIBIĄŻ

8. ZAPROSZENIE

9. ZAPROSZENIE

10. ZAPROSZENIE

11. ZAPROSZENIE

12. ZAPROSZENIE

12-14 CZERWIEC 2020  2010 i młodsi

system gry: 6+1
Ilość miejsc: 24  Pozostało miejsc:
12

1.TEAM GLIWICE

2. JUVENTUS ACADEMY WARSZAWA

3. BRONOWIANKA KRAKÓW

4. REKORD BIELSKO BIAŁA

5. TALENT WARSZAWA

6. CRACOVIA

7. DAP DĘBICA

8. MULKS PUSTYNIA

9. AP PCIMIANKA

10. GARBARNIA KRAKÓW

11. POLONIA KRAKÓW

12. FOOTBALL PROJEKT KĘTY

13. ELIMINACJE

14. ELIMINACJE

15. ELIMINACJE

16. ELIMINACJE

17. ELIMINACJE

18. ELIMINACJE

19. ELIMINACJE

20. ELIMINACJE

21. ELIMINACJE

22. ELIMINACJE

23. ELIMINACJE

24. ELIMINACJE

12-14 CZERWIEC 2020  2011 i młodsi

system gry 6+1

wolnych miejsc: 24 pozostało miejsc: 12

1.AP PROGRESS ANDRYCHÓW

2. ZJEDNOCZENI STRYKÓW

3.LKS TWORKÓW

4.GKS JASTRZĘBIE

5.MKS ZABORZE ZABRZE

6. AP HUTNIK KRAKÓW

7. AP KALWARIA

8. CHAMPIONS BRZESKO

9. TEAM GLIWICE

10. AP PCIMIANKA

11. KS KABEL KRAKÓW

12. AKADEMIA FUTBOLU Z GŁOWĄ

13. ELIMINACJE

14. ELIMINACJE

15. ELIMINACJE

16. ELIMINACJE

17. ELIMINACJE

18. ELIMINACJE

19. ELIMINACJE

20. ELIMINACJE

21. ELIMINACJE

22. ELIMINACJE

23. ELIMINACJE

24. ELIMINACJE

KOSZTY TURNIEJU

RODZICE

DZIECI

Formularz zgłoszeniowy







Rocznik (wymagane)


Zakwaterowanie (wymagane)









Regulamin


Akademia Piłkarska 21 - oddział w Łące